Poplatky jsou noční můrou každého obchodníka s drahými kovy!

Eurozlato umožnuje obchodovat s nejnižšími možnými náklady, jak na úschovu tak na polatky za vyřízení. Náklady na úschovu zdarma na celý rok.

 

Nejnižší možné poplatky!

Při nákupu z našeho e-shopu a odeslánní zlata fyzicky, platíte poštovné, které zahrnuje dopravu s ostrahou řádově 20kč/km nebo Českou poštou. Při nákupu s úschovou z našeho e-shopu, poplatky neplatíte! Za první uskutečněný nákup na naší interní burze platíte od 100g - 1000g  1% z ceny.   http://www.eurozlato.cz/burza/

 

Při zpětném odkupu zlata od nás, uvádíme ceny výkupní on-line, které jsou uváděné u jednotlivých gramáží v e-shopu. Při výkupu zlata z jiných zdrojů dodržujeme pravidla výkupu. http://www.eurozlato.cz/a-vykup-zlata

 

Upozornění : Poplatky jsou Vám účtovány po objednání a zasílejte je s platbou. Variabilní symbol pro poplatek je číslo objednávky a číslice 1. Poplatky zasílejte s platbou, v opačném případě prodaného Vašeho kovu na naší burze Vám je poplatek automaticky odečten. 

 

Na našem portále můžete platit i pomocí Bitcoinu, kde máte nižší poplatek než při platbě z účtu. Díky našemu partnerovi, můžete také bitcoin jednoduše přijímat.

 

 

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat :

http://www.eurozlato.cz/a-kontakty